Hakkımızda

Temelleri 2000 yılında atılmış  Kuruluşu 2001 yılında Ümraniye Reklam Tabela ve Reklam Hizmetleri olarak 2011 yılında faliyetlerine Başlamıştır. Firmamız Kurumsal Kimliği ile Başta Açık Hava Reklamcılığı ile Firmalara hizmet vermektedir , Firma Bünyesinde Lazer kesim makinalarımız, Cnc Kesim makinaları ve Dijital Baskı makinaları bulunan, Müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunan ve ilkelerinden ödün vermeden  istikrarlı şekilde büyümeye devam  etmektedir.

  • Lazer Kesim :  Makinalarımız 135 x 250 cm Ebatlarında olup Başta pleksiglass,Maket kartonu,Ahşap Lazer kesim gibi farklı malzemeler üzerine Kesim,çizim ve kazıma işlemleri uygulanmaktadır Lazer Kesim işleriniz hızlı ve uygun fiyata aynı gün içinde teslim edilmektedir.
  • Dijital Baskı:  Japon Seiko color painter M 64-S Kokusuz ecosolvent baskı makinamızda Avrupa Standartalrında iç mekan kalitesinde Hava şartlarına dayanıklı minimum 3 yıl solmazlık garantili baskı ile saat te 55 metrekare baskı imkanı ile uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.
  • Cnc Kesim: 400 x 200 cm kesim alanı ile Ahşap malzemeler dahil istediğiniz malzeme üzerine uygun fiyat garantili kesim işleriniz hazırlanır
  • Açık Hava Reklamcılığı:Kurumsal Firmaların Bayii Tabelaları dahil Türkiye geneline uygun fiyatlar ile Müşterilerimizin Reklam Tabela hizmeti vermekteyiz
Sayfa başına git